1700-72-00-72
תכנון פיננסי
שילוב תיק השקעות ותיק גמל אישי(IRA)

יוונט אינווסט מציעה ללקוחותיה לנהל במקביל תיק השקעות וקופת גמל מותאמת אישית IRA, שילוב המאפשר ניהול עושר שלם עבור הלקוח תוך הסתכלות אסטרטגית על סך נכסיו הפיננסים של הלקוח לטווח ארוך.
הלקוח נהנה משקיפות מלאה וחופש פעולה מוחלט לחוסך בקבלת החלטות הקשורות בניהול ההשקעות, בתחומי הגמל וקרנות ההשתלמות.
בכדי לספק שירות יסודי וממוקד אישית אנו לומדים בפגישה הראשונית את הרצונות והצרכים החשובים ללקוח בניהול הנכסים, את גישותיו לסוגיות שונות ואת תפישת העולם הפיננסי. היכרות זו מסייעת לנו להציע ולנהל עבור הלקוח את הפתרונות המתאימים ביותר עבורו.

יתרונות בשילוב תיק השקעות וקופת גמל אישי:

1. התאמה אישית במישור הפיננסי והפנסיוני - יצירת פורטפילו השקעות רחב עבור הלקוח המאפשר להציב יעדים לטווח קצר ויעדים לטווח ארוך תוך שימוש בניהול סיכונים כללי עבור כל השקעותיו של הלקוח.

2. מיסוי -  ניתן לבצע ללקוח תכנון מס בין תיק ההשקעות לגמל ברמת הניירות עצמם (תשואה גבוהה בחלק הפטור ממס ותשואה נמוכה יותר בחלק החייב).
כמו כן, ניתן להגדיל את רמת פיזור הניירות מה שהוכח כמקטין משמעותית את רמת הסיכון( בין תיק ההשקעות לתיק הגמל )על ידי הימנעות מהחזקת כפל ניירות בין התיקים.

3. שקיפות מלאה - חישבו לרגע, מתי לאחרונה ראיתם איזה ניירות ערך מחזיקה קופת הגמל שלכם?
כנראה שלא ראיתם, אלא רק דווח לכם על מדיניות ההשקעה, או אחזקות בדיעבד. הלקוח מניח שכשקופת הגמל שלו מדווחת שהיא משקיעה באג"חים קונצרנים היא מתכוונת לבנק לאומי ולבזק, אבל לא לוקח בחשבון כל מיני נכסים בחברות קשורות שלחברת הגמל יש אינטרסים חיתומיים כלפיהם. כך גם לגבי שימוש בקרנות נאמנות, השייכות לחברת האם של הקופה, שמאפשרים לה לגבות דמי ניהול גבוהים מאלה שמדווחים לעמית. כל אלה לא יכולים להתבצע במסגרת הגמל האישי ובמסגרת ניהול תיקים אשר מפוקחים על-ידי הלקוח באופ אישי.

4. שינוי מדיניות השקעה - שינוי תמהיל ההשקעות או בריחה מהשוק בעיתות משבר הינה פעולה מורכבת ואיטית יחסית בקופות הגמל, עקב גודלן ועקב מבנה השוק הישראלי(שוק קטן עם סחירות נמוכה). בגמל האישי הלקוח יכול לצאת מהשוק, או לשנות מדיניות השקעה במהירות גבוהה עקב גודלה הקטן יחסית של הקופה תוך כדי שילוב שינוי מדיניות ההשקעה בתיק ההשקעות במקביל בכדי לאפשר הפחתת סיכון הלקוח בכלל השקעותיו הפיננסיות.

 

יונט אינווסט  טלפון - 1700-72-00-72   פקס - 0777-66-07-52 מייל: office@unetinvest.com בית גאון קומה 9, רחוב יחזקאל קויפמן 6, תל אביב 6801298